Zwroty i Reklamacje

Wymiana lub zwrot towaru

Przedmioty zakupione w naszym sklepie można wymienić lub zwrócić. Nie musisz podawać powodu. Masz na to 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Produkty przygotowane i wyprodukowane na specjalne zamówienie nie podlegają wymianie ani zwrotowi.

Sposób postępowania:

  1. Pobierz formularz wymiany / zwrotu towaru i poprawnie wypełnij.

Pobierz formularz zwrotu / wymiany

  1. Zapakuj produkt bezpiecznie w ten sam sposób, w jaki został wysłany do Ciebie, aby upewnić się, nie dojdzie do żadnych uszkodzeń podczas transportu. Odeślij towar w stanie nienaruszonym wraz z paragonem i powyższym wypełnionym formularzem na nasz adres. Towar musisz odesłać na własny koszt lub możesz dostarczyć osobiście. Nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem!

Formaadi Group
Kamieniec 31
72-001 Kołbaskowo

  1. Maksymalnie w ciągu 14 dni od otrzymania towaru zwrócimy Twoje pieniądze lub wyślemy nowy produkt – zazwyczaj robimy to w ciągu 2-5 dni roboczych. W przypadku wymiany musisz pokryć koszty ponownej wysyłki. Dane do przelewu i informacje o formach wysyłki znajdziesz tutaj: Dostawa i koszty przesyłki

 

Reklamacja

Każdy zakupiony w naszym sklepie towar objęty jest gwarancją producenta. Masz prawo wadliwe towary wymienić na nowe lub otrzymać zwrot pieniędzy. Pamiętaj, że zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne powstałe w trakcie użytkowania nie są objęte gwarancją.

Sposób postępowania:

  1. Pobierz formularz reklamacji i poprawnie wypełnij.

Pobierz formularz reklamacji

  1. Zapakuj produkt bezpiecznie w ten sam sposób, w jaki został wysłany do Ciebie, aby upewnić się, nie dojdzie do żadnych uszkodzeń podczas transportu. Odeślij towar w stanie nienaruszonym wraz z paragonem i powyższym wypełnionym formularzem na nasz adres. Towar musisz odesłać na własny koszt lub możesz dostarczyć osobiście. Nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem!

Formaadi Group
Kamieniec 31
72-001 Kołbaskowo

  1. Maksymalnie w przeciągu 14 dni od otrzymania towaru otrzymasz od nas odpowiedź z informacją na temat rozpatrzenia gwarancji. Z reguły odpowiadamy w ciągu 2-5 dni roboczych.