Spełniaj marzenia!

Kupując wieszaki na medale Follow your Dreams i Skok w marzenia otrzymujesz produkt najwyższej jakości, a używając go będziesz miał poczucie osobistego wsparcia Fundacji i jej działań na rzecz sportu, młodych sportowców i edukacji sportowej wśród dzieci i młodzieży.
Cały zysk ze sprzedaży wieszaków stworzonych specjalnie dla Fundacji przeznaczony zostanie na wspieranie młodych sportowców.

CEL działania Fundacji:

wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu;
rozwój nauki, edukacji, oświaty i wychowania;
działalność na rzecz dzieci i młodzieży;
promocja i organizacja wolontariatu;
wspieranie działalności charytatywnej;
pomoc społeczna, w tym pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób;
ochrona i promocja zdrowia;
działalność na rzecz osób niepełnosprawnych;

Jak powstała Fundacja?

Fundacja Moniki Pyrek powstała z miłości do sportu i niepohamowanej chęci zarażania tą pasją wszystkich dookoła bez ograniczeń. Założycielka fundacji, Monika Pyrek, od najmłodszych lat była bardzo aktywnym dzieckiem, a jej pasja do skakania (podobno nawet chodziła podskakując) doprowadziła ją do sportu wyczynowego. To właśnie on dał szanse niepozornemu, cherlawemu dziecku wykorzystać swój potencjał i zrealizować marzenia o byciu sportowcem. Sport nauczył ją walczyć przede wszystkim z własnymi słabościami - skakała o tyczce mimo lęku wysokości - i to jest dowód na to, że każdy może pokonać swoje ograniczenia. Teraz, gdy sama jest rodzicem i sportowcem amatorem, dostrzega jeszcze więcej pozytywnych aspektów uprawiania sportu, a poprzez działania fundacji chce do nich przekonać każdego z Was.

Działania Fundacji

Fundacja tworzy projekty dla dzieci i młodzieży, rodziców, opiekunów zachęcające do bycia aktywnym i spędzania wolnego czasu na sportowo. Prowadzi Fundusz stypendialny dla młodych sportowców, otacza ich fachową opieką, finansuje stypendia oraz służy radą.

Poniżej przedstawiamy Wam serię mistrzowskich wieszaków, które zaprojektowaliśmy wspólnie z Moniką Pyrek – Olimpijką z Sydney, Aten, Pekinu i Londynu oraz trzykrotną medalistką mistrzostw świata. Każdy z poniższych wieszaków wspiera fundację Moniki Pyrek "Skok w Marzenia" , która pomaga młodym sportowcom w rozwijaniu ich sportowej kariery.