• FAQ

ILE MEDALI UTRZYMA WIESZAK ?

Jeśli przeciętna wstążka ma szerokość 2,5 cm, to na podwójnym wieszaku można zmieścić ok. 36 medali. szczegółowe informacje na temat pojemności poszczególnych modeli znajdziesz tutaj. Nasze wieszaki są bardzo solidne i – o ile są prawidłowo zamontowane – wysoka waga medali nie stanowi dla nich żadnego problemu.

JAKIE SĄ WARUNKI ZWROTU PRODUKTÓW ?

Naszym klientom gwarantujemy 100% satysfakcji albo zwrot pieniędzy. Dlatego każdy wieszak z naszej oferty standardowej (czyli wszystkie wieszaki oprócz indywidualnych) można zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakupu bez podawania przyczyny. Szczegółowe warunki zwrotu zawarte są w regulaminie

JAKI JEST CZAS OCZEKIWANIA NA ZAKUPIONY WIESZAK ?

Wieszaki z oferty standardowej wysyłane są w ciągu 1 dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia i zaksięgowania płatności (w przypadku przedpłaty). Czas dostawy jest różny, w zależności od wybranej formy przesyłki (zobacz szczegóły). Wieszaki indywidualne projektowane są w ciągu 1 dnia roboczego i po zatwierdzeniu projektu produkowane w 2 dni robocze i dostarczane w terminie zależnym od wybranej formy przesyłki.

ILE KOSZTUJE PRZESYŁKA NA TERENIE POLSKI ?

Koszt dostawy na terenie Polski wynosi od 10 do 22 zł brutto. Szczegóły można przeczytać tutaj.

CZY MOŻNA ZAMÓWIĆ PRODUKT Z DOSTAWĄ DO INNEGO KRAJU NIŻ POLSKA ?

Tak. Wysyłamy paczki międzynarodowe. Ale z powodu znacznych różnic w kosztach dostawy do poszczególnych krajów, prosimy wcześniej o kontakt, w celu ustalenia szczegółowych warunków dostawy, możliwych terminów i kosztów. 

CO ZAWIERA OPAKOWANIE Z WIESZAKIEM WALL OF FAME ?

Wszystkie wieszaki są pakowanie w kartonowe pudełko, zawierające dodatkowo zestaw montażowy do typowej ściany z cegieł lub betonowej oraz plan treningowy do samodzielnego uzupełnienia.

JAKIE NARZĘDZIA SĄ NIEZBĘDNE DO INSTALACJI WIESZAKA WALL OF FAME ?

Aby zainstalować wieszak, potrzebny będzie śrubokręt krzyżakowy (lub wkrętarka elektryczna) i wiertarka z wiertłem o średnicy 5mm. Instrukcję montażu otrzymasz wraz z wieszakiem, możesz ja także przeczytać tutaj

CO JEŚLI MÓJ WIESZAK SIĘ ZADRAPIE, PORYSUJE ?

Nasze wieszaki wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Gdyby w trakcie montażu lub użytkowania doszło do zarysowania powierzchni wieszaka, drobne rysy można wypolerować średnio chropowatą włókniną, dostępną w typowych sklepach z narzędziami/DIY (nalezy tlyko pamiętać, by pocierać wieszak zgodnie z kierunkiem szlifu). Poważniejsze uszkodzenia wymagają obróbki maszynowej – jeśli zajdzie taka potrzeba, z przyjemnością naprawimy Twój wieszak bez dodatkowych opłat. Wystarczy jedynie opłacić koszt przesyłki wieszaka (w jedną stronę) do naszej fabryki. 

JAK CZYŚCIĆ WIESZAKI WALL OF FAME ?

Konserwacja wieszaka jest prosta: każdy standardowy środek czyszczący do stali (lub do kuchennej stali nierdzewnej) będzie odpowiedni. Zalecamy używać ręcznika papierowego, zamiast bawełnianej  szmatki. Środek czyszczący należy rozpylać/nakładać na ręcznik papierowy, a nie na wieszak (aby nie opryskać przypadkiem ściany).

CZY DOSTĘPNE SĄ BONY PREZENTOWE ?

Tak. Oferujemy karty upominkowe o 3 różnych wartościach, dostosowane do typowych cen naszych wieszaków. Zobacz karty upominkowe

CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ WIESZAK Z INNYM NAPISEM I IKONKAMI ?

Oczywiście, że tak. Oferujemy dwa rodzaje wieszaków indywidualnych – tworzone z gotowych elementów (litery, piktogramy) lub całkowicie indywidualne. Szczegóły możesz zobaczyć tutaj.

CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ WIESZAK W INNYM KOLORZE NIŻ PROPONOWANE NA STRONIE ?

Tak. Musisz tylko pamiętać, że wpływa to zarówno na cenę jak i czas realizacji zamówienia. Zamówienie jednego wieszaka w indywidualnym kolorze może okazać się jednak nieopłacalne. W przypadku większej ilości (10 szt i więcej) koszt ten rozkłada się równomiernie, i cena jest wtedy zbliżona do ceny standardowych modeli. Aby uzyskać szczegółowych informacji na temat interesującego Cię koloru, skontaktuj się z nami.