• FAQ

ILE MEDALI UTRZYMA WIESZAK?

Nasze wieszaki są bardzo solidne i – o ile są prawidłowo zamontowane – wysoka waga medali nie stanowi dla nich żadnego problemu. Na wieszakach Wall of Fame – przy założeniu, że wstążka ma ok 2cm szerokości – można powiesić 72 medale. Wieszaki dostępne są w 3 rozmiarach, różniących się pojemnością:

  • szerokość 34 cm (dwuramienny) = min. 36 medali
  • szerokość 52 cm (trzyramienny) = min. 54 medale
  • szerokość 70 cm (czteroramienny) = min. 72 medale

JAKIE SĄ WARUNKI ZWROTU PRODUKTÓW?

Naszym klientom gwarantujemy 100% satysfakcji albo zwrot pieniędzy. Dlatego każdy wieszak z naszej oferty standardowej (czyli wszystkie wieszaki oprócz indywidualnych) można zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakupu bez podawania przyczyny. Szczegółowe warunki zwrotu zawarte są w regulaminie. 

JAKI JEST CZAS OCZEKIWANIA NA ZAKUPIONY WIESZAK?

Wieszaki z oferty standardowej wysyłane są w ciągu 1 dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia i zaksięgowania płatności (w przypadku przedpłaty). Czas dostawy jest różny, w zależności od wybranej formy przesyłki (zobacz szczegóły). Wieszaki indywidualne projektowane są w ciągu 1 dnia roboczego i po zatwierdzeniu projektu produkowane w 2 dni robocze i dostarczane w terminie zależnym od wybranej formy przesyłki.

ILE KOSZTUJE PRZESYŁKA NA TERENIE POLSKI?

Koszt dostawy na terenie Polski wynosi od 10 do 22 zł brutto. Szczegóły można przeczytać tutaj.

CZY MOŻNA ZAMÓWIĆ PRODUKT Z DOSTAWĄ DO INNEGO KRAJU NIŻ POLSKA?

Tak. Wysyłamy paczki międzynarodowe. Ale z powodu znacznych różnic w kosztach dostawy do poszczególnych krajów, prosimy wcześniej o kontakt, w celu ustalenia szczegółowych warunków dostawy, możliwych terminów i kosztów. 

CO ZAWIERA OPAKOWANIE Z WIESZAKIEM WALL OF FAME?

Wszystkie wieszaki są pakowanie w kartonowe pudełko, zawierające dodatkowo zestaw montażowy do typowej ściany z cegieł lub betonowej oraz plan treningowy do samodzielnego uzupełnienia.

JAKIE NARZĘDZIA SĄ NIEZBĘDNE DO INSTALACJI WIESZAKA WALL OF FAME?

Aby zainstalować wieszak, potrzebny będzie śrubokręt krzyżakowy (lub wkrętarka elektryczna) i wiertarka z wiertłem o średnicy 5mm. Instrukcję montażu otrzymasz wraz z wieszakiem, możesz ja także przeczytać tutaj. 

CO JEŚLI MÓJ WIESZAK SIĘ ZADRAPIE, PORYSUJE?

Nasze wieszaki wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Gdyby w trakcie montażu lub użytkowania doszło do zarysowania powierzchni wieszaka, drobne rysy można wypolerować średnio chropowatą włókniną, dostępną w typowych sklepach z narzędziami/DIY (nalezy tlyko pamiętać, by pocierać wieszak zgodnie z kierunkiem szlifu). Poważniejsze uszkodzenia wymagają obróbki maszynowej – jeśli zajdzie taka potrzeba, z przyjemnością naprawimy Twój wieszak bez dodatkowych opłat. Wystarczy jedynie opłacić koszt przesyłki wieszaka (w jedną stronę) do naszej fabryki. 

JAK CZYŚCIĆ WIESZAKI WALL OF FAME?

Konserwacja wieszaka jest prosta: każdy standardowy środek czyszczący do stali (lub do kuchennej stali nierdzewnej) będzie odpowiedni. Zalecamy używać ręcznika papierowego, zamiast bawełnianej  szmatki. Środek czyszczący należy rozpylać/nakładać na ręcznik papierowy, a nie na wieszak (aby nie opryskać przypadkiem ściany).

CZY DOSTĘPNE SĄ BONY PREZENTOWE?

Tak. Oferujemy karty upominkowe o 3 różnych wartościach, dostosowane do typowych cen naszych wieszaków. Zobacz karty upominkowe

CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ WIESZAK Z INNYM NAPISEM I IKONKAMI?

Oczywiście, że tak. Oferujemy dwa rodzaje wieszaków indywidualnych – tworzone z gotowych elementów (litery, piktogramy) lub całkowicie indywidualne. Szczegóły możesz zobaczyć tutaj.

CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ WIESZAK W INNYM KOLORZE NIŻ PROPONOWANE NA STRONIE?

Tak. Musisz tylko pamiętać, że wpływa to zarówno na cenę jak i czas realizacji zamówienia. Zamówienie jednego wieszaka w indywidualnym kolorze może okazać się jednak nieopłacalne. W przypadku większej ilości (10 szt i więcej) koszt ten rozkłada się równomiernie, i cena jest wtedy zbliżona do ceny standardowych modeli. Aby uzyskać szczegółowych informacji na temat interesującego Cię koloru, skontaktuj się z nami.