• JAKOŚĆ

JAKOŚĆ WALL OF FAME

10 powodów, dla których warto wybrać nasze wieszaki:

 
 

NAJLEPSZE MATERIAŁY

Nasze wieszaki wykonane są satynowanej stali nierdzewnej najwyższego gatunku - nie straszna im wilgoć i zmiany temperatury, nie ugną się pod ciężarem nawet 70 medali.
 

PRECYZJA WYKONANIA

Wieszaki Wall of Fame wycinane są przy użyciu nowoczesnych, niezwykle precyzyjnych laserów sterowanych komputerowo, gwarantujących precyzję cięcia do setnych części milimetra!
 

POLSKI PRODUKT

Wszystkie etapy produkcji – od projektu po pakowanie – odbywają się w naszej siedzibie, w Polsce. Dzięki temu gwarantujemy terminy realizacji zamówień i zapewniamy sprawną obsługę posprzedażową.
 

IDEALNE NA PREZENT

Każdy wieszak jest zapakowany w oryginalny karton Wall of Fame z plombą zabezpieczającą. Chcemy aby rozpakowywanie wieszaka też było przyjemnością.
 

DBAMY O ŚRODOWISKO

Nasza firma wdrożyła szereg procedur, które pomagają redukować wpływ produkcji na środowisko – minimalizujemy zużycie energii elektrycznej, wody oraz papieru do celów biurowych.
 

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z naszego produktu z oferty standardowej, możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakupu bez podania przyczyny.
 

DODATKI

Każdy wieszak przesyłamy z podstawowym zestawem montażowym i planem treningowym na wpisanie cotygodniowych zajęć sportowych lub rekreacyjnych.
 

DARMOWA NAPRAWA

Nasze wieszaki są solidnie wykonane i odporne na większość uszkodzeń. Jeśli jednak Twojemu wieszakowi przydarzy się niemiła przygoda – z chęcią go naprawimy, za darmo. Wystarczy, że opłacisz jedynie koszty transportu wieszaka w obie strony.
 

BONY PREZENTOWE

Nie wiesz co wybrać na prezent? Żaden problem – możesz kupić bon podarunkowy na wybraną kategorię wieszaków i pozwolić jego odbiorcy na samodzielny wybór.
 
 

PROJEKTY INDYWIDUALNE

Jeśli w naszej szerokiej ofercie nie znajdziesz wzoru dla siebie, możesz go skomponować z dostępnych elementów lub zlecić naszym projektantom do wykonania.