• Sposoby płatności

W naszym sklepie oferujemy wiele możliwości zapłaty za zakupione produkty:

Przelewy internetowe i karty płatnicze

Dzięki Przelewy24 można u nas płacić za pomocą ekspresowych przelewów z Twojego banku oraz kart płatniczych i kredytowych. Zaletą tego rozwiązania jest błyskawiczna realizacja zamówienia, ponieważ płatność księgowana jest bez opóźnień. W wyjątkowych sytuacjach (np. przy zakupach w nocy lub w święta narodowe) płatność księgowana jest z kilkugodzinnym opóźnieniem. 

PayPal

Szybkie płatności PayPal pozwalają w wygodny i bezpieczny sposób wysyłać przelewy z Twojego konta PayPal oraz płacić wybraną kartą płatniczą. Podobnie jak w przypadku przelewów ekspresowych, płatność księgowana jest natychmiast po dokonaniu transakcji. 

Przelew tradycyjny

Jeśli nie spieszysz się i wolisz bardziej tradycyjne metody płatności, możesz także wysłać zwykły przelew. Dane do przelewu otrzymasz na stronie podsumowania zamówienia oraz w mailu z jego potwierdzeniem. Na wszelki wypadek, podajemy te dane także poniżej. Pamiętaj, że przelewy tradycyjne mogą być księgowane nawet z dwudniowym opóźnieniem. 

Paczka za pobraniem

Oferujemy także wysyłkę za pobraniem - z reguły jest o kilka złotych droższa od przesyłem przedpłaconych, ale daje możliwość zapłaty za zamówienie i przesyłkę gotówką, w trakcie jej odbioru.