• FOLLOW YOUR DREAMS

Kupując nasz produkt oraz inne produkty ze strony Fundacji Moniki Pyrek otrzymujesz produkt najwyższej jakości, a używając go będziesz miał poczucie osobistego wsparcia Fundacji i jej działań na rzecz sportu, młodych sportowców i edukacji sportowej wśród dzieci i młodzieży. KLIKNIJ W BANER

Rozmiar (cm)
Kolor
95.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 4-7 dni
Cena dostawy 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Kurier 19
Dostępność Dostępny
Waga 0.5 kg
Zostaw telefon

 KLIKNIJ W BANER

 

Fundacja Moniki Pyrek powstała z miłości do sportu i niepohamowanej chęci zarażania tą pasją wszystkich dookoła bez ograniczeń. Założycielka fundacji, Monika Pyrek, od najmłodszych lat była bardzo aktywnym dzieckiem, a jej pasja do skakania (podobno nawet chodziła podskakując) doprowadziła ją do sportu wyczynowego. To właśnie on dał szanse niepozornemu, cherlawemu dziecku wykorzystać swój potencjał i zrealizować marzenia o byciu sportowcem. Sport nauczył ją walczyć przede wszystkim z własnymi słabościami - skakała o tyczce mimo lęku wysokości - i to jest dowód na to, że każdy może pokonać swoje ograniczenia. Teraz, gdy sama jest rodzicem i sportowcem amatorem, dostrzega jeszcze więcej pozytywnych aspektów uprawiania sportu, a poprzez działania fundacji chce do nich przekonać każdego z Was. Fundacja tworzy projekty dla dzieci i młodzieży, rodziców, opiekunów zachęcające do bycia aktywnym i spędzania wolnego czasu na sportowo. Prowadzi Fundusz stypendialny dla młodych sportowców, otacza ich fachową opieką, finansuje stypendia oraz służy radą.

 

Cały zysk ze sprzedaży produktów i usług przeznaczony zostanie na wspieranie młodych sportowców !

 

Pamiętaj, jesteś prawdziwym zwycięzcą - Ty to wiesz, my to wiemy, czas by dowiedzieli się o tym wszyscy ! Zawieś swoje medale na jednym z unikalnych wieszaków Wall of Fame. Wybierz rozmiar, jeden z dostępnych kolorów i złóż zamówienie.

Wieszak wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Każdy wzór dostępny jest w wersji nierdzewnej satynowanej lub malowanej na jeden z trzech kolorów (różowy, czarny lub niebieski). Wszystkie wieszaki pakujemy w specjalnie zaprojektowane firmowe  kartonowe pudełko do którego załączamy zestaw montażowy.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie